Videolekce a online lekce

Jóga pro ženy

SPOJ SE SAMA SE SEBOU A ŽIJ VE VNITŘNÍ HARMONII

KÓDY ŽIVOTA

9týdenní online program pro ženy

24.4.2024 – 26.6.2024

Více informací

Jako ženy jsme velmi citlivé bytosti.
Ptáš se občas sama sebe?

Jak se cítím ve svém těle? Vnímám jeho signály?
Jsem často vystresovaná a v napětí?
Trávím většinu času ve své hlavě plné myšlenek?
Vnímám své emoce a umím s nimi zacházet?
Dovolím si odpočívat, když se cítím vyčerpaná?
Dokážu se věnovat sama sobě?

Jako ženy jsme velmi schopné, někdy i schopné se zničit.
Ale jde to i jinak…

  • Co kdyby ses cítila mnohem lépe sama se sebou?
  • Byla propojená se svým tělem a rozuměla jeho projevům?
  • Dovolila emocím proudit, místo abys je potlačovala nebo ignorovala?
  • Zklidnila svoji hlavu a dala prostor svému srdci?
  • Dopřála si skutečně relaxovat?
  • Napojila se na svou ženskou energii?

Tohle všechno je pro tebe možné. A vůbec nezáleží na tvém věku!
Existuje řešení…

Jóga pro ženy

spojuje přednosti jógy s rozvíjením ženské energie

Jóga pro ženy je jako žena. Někdy dynamická, jindy klidná. Stále plyne, vede tě do tvých zákoutí a nechává nahlédnout do tvé duše. Odplaví tvé stresy a trápení, probudí v tobě něžnost i sílu, podpoří alchymii tvých vnitřních proměn.

Co ti přinese?

prohloubíš spojení sama se sebou
naučíš se komunikovat se svým tělem a se svými emocemi
rozproudíš svoji životní energii a získáš vnitřní rovnováhu
dokážeš zklidnit svoji mysl a naslouchat své intuici

Videolekce jsou vhodné pro každou ženu, která touží zažívat svou ženskou přirozenost, vnímat samu sebe a žít ve svém vlastním rytmu. Díky nim:

• tvé tělo postupně uvolní dlouhodobý stres
• pročistí se energetické dráhy v těle
• zlepší se tvoje fyzická kondice
• podpoříš regeneraci těla
• získáš větší fyzickou i psychickou odolnost
• budeš lépe zvládat zátěžové situace a mnoho dalšího, pokud si to dovolíš…

Ukázka jógy pro ženy

Jak se do toho pustit?

Připravila jsem pro tebe tematické balíčky videolekcí se cvičením a krátkými meditacemi. K videolekcím získáš přístup na dobu 60 dní od prvního otevření balíčku. Během této doby máš přístup ke všem sestavám balíčku kdykoliv, zcela bez omezení. Díky videolekcím můžeš cvičit podle své chuti a časových možností doma nebo kdekoliv jinde, potřebuješ jen internetové připojení. Časové omezení přístupu tě bude motivovat.

Balíčky videolekcí

EMOČNÍ POHODA

pro uvolnění negativních emocí a zbavení se podvědomé příčiny deprese

Více informací

MENTÁLNÍ STABILITA

pro posílení nervového systému, uvolnění negativity a zklidnění mysli

Více informací

POVZBUZENÍ TĚLA

pro komplexní uvolnění páteře a podporu správné funkce ledvin

Více informací

VITALITA

pro rozproudění životní energie a duševní i fyzickou odolnost

Více informací

PROBUZENÍ LÁSKY

pro oblast srdce, prsou a schopnost bezpodmínečné lásky

Více informací

DETOX

pro rozproudění lymfy a očištění fyzického i emočního těla

Více informací

SÍLA STŘEDU

pro spojení s vlastním zdrojem energie a vnitřní síly

Více informací

INTUICE

pro probuzení intuice a vnitřní moudrosti

Více informací

HOJNOST

pro rovnováhu dávání a přijímání, pro prosperitu a hojnost

Více informací

Kdo tě bude provázet?

Šárka Zusková

Věnuji se dlouhodobě ženským tématům a józe pro ženy. Ve své práci předávám zkušenosti z 15leté praxe jógy, práce s tělem i ze své vlastní ženské cesty.

Jsem certifikovanou lektorkou kundaliní jógy (jógy vědomí), absolventkou Inner Awareness Academy a řady dalších tuzemských i zahraničních kurzů a workshopů.

Co říkají ostatní ženy?

Míša P.

Jógu pro ženy cvičím několik měsíců a jsem nadšená! Velice mi pomáhá vrátit se k sobě a energeticky mě srovnává po náročnějších pracovních úkolech. V průběhu hodiny měníme jógové pozice s dechovými cvičeními a meditací. Cítím, jak mnou proudí energie a vrací mě znovu chuť do života. A hlavně se díky tomu začínám vnímat více žensky! Šárka je velice zkušená lektorka, která vše vysvětluje a svým pozitivním a jemným přístupem mě povzbuzuje vytrvat, a za to moc děkuji a vřele všem doporučuji.

Alena J.

Nejsem žádná jogínka, vyhovoval mi vždy spíše rychlejší pohyb, ale hledala jsem cvičení, které mě nabije a po kterém se nebudu cítit vyčerpaná. A právě jóga se Šárkou mě naprosto nadchla. Velký přísun energie, vnitřní uvolnění a zároveň radost. Prostě úžasné! Díky józe pro ženy jsem začala více vnímat svoje pocity, potřeby a zároveň lásku k sobě, co potřebuji, kde mám svoji hranici, přes kterou už nepůjdu, protože je nutnost být ve svém životě v klidu, lásce a radosti. Vyzkoušela jsem různé druhy jógy, ale žádná mě nenadchla tak jako jóga pro ženy. Doporučuji všem a vím, že to není jen cvičením, ale léčivou energií, kterou Šárka umí předat dál.

Ilona Š.

Na józe pro ženy se Šárkou se mi moc líbí tematické uspořádání a zaměření kurzů, zdůraznění toho, že jde o naše tělo a naše možnosti. Šárka je laskavým průvodcem, která mě naučila soustředit se na své tělo a poznat více své nitro. Díky jejím hodinám, jsem se stala klidnější a vnímavější sama vůči svému tělu a celkově spokojenější. Hodiny jógy vnímám jako dar sama pro sebe. Šárko, moc děkuji za to, co děláš, a těším se na další společné cvičení.

Markéta J.

Jógu vědomí jsem začala cvičit před řadou let, a především díky skvělé průvodkyni Šárce jsem konečně našla jógu, která mně velmi vyhovuje. Cvičení je pro mě opravdovou radostí a nabíjí mě energií.

Saša P.

Před 6 lety jsem měla možnost začít navštěvovat kurzy jógy vědomí se Šárkou. Našla jsem vynikající cvičení, které mi přináší vzpruhu jak po tělesné stránce, tak i duševní, díky meditacím. Vždy mě nabíjí velmi silnou pozitivní energií a zvládám pak i věci, které se mi jinak nedaří, nebo je dlouho odkládám. Určitě všem doporučuji a Šárce přeji hodně skvělých nápadů.

Naďa Š.

Děkuji moc, milá Šárko, za Tvé kouzelné lekce jógy. Plynutí, lehkost, radost, uzdravováni, láska, pocit klidu a bezpečí a práce s přenádhernou ženskou energií. Moc se těším na další krásné lekce. Pociťuji vděk za to, že jsi mi vstoupila do života. Děkuji z celého srdce.

Časté otázky

Potřebuješ jen pohodlné oblečení a podložku (jógamatku). Můžeš si připravit i deku na relaxaci, případně další pomůcky jako jsou jógové bločky nebo meditační polštářek, ale není to nutné.
Cvičení nejsou složitá a nevyžadují žádnou předchozí zkušenost. Intenzitu a dobu cvičení si můžeš upravit podle sebe. Při cvičení vnímej a respektuj svoje tělo a jeho limity. Důležitá je radost z prožitku sebe sama, nikoliv maximální výkon.
V takovém případě určitě konzultuj vhodnost cvičení se svým lékařem. Kontraindikace jsou obvykle uváděny v rámci cvičení.
Ano, jednotlivé lekce z různých balíčků si můžeš libovolně kombinovat podle své chuti i času. Pokud chceš systematicky řešit určité téma, je vhodné cvičit sestavu či meditaci opakovaně, ideálně 40 dní po sobě, pro přeprogramování svého těla, emocí a mysli.
Na základě své objednávky obdržíš přístupový klíč, který ti umožní přístup k vybranému balíčku videolekcí na dobu 60 dní od prvního otevření balíčku. Během této doby máš přístup ke všem sestavám balíčku kdykoliv bez omezení. Po uplynutí této doby se přístup automaticky deaktivuje.

Chceš zůstat tam, kde jsi teď? 

Nebo se rozhodneš pro sebe něco udělat?

Je to jen na tobě…


Balíčky videolekcí

Objednat