Videolekce

Vnitřní rovnováha III - záznamy on-line lekcí

150 Kč / lekce

Nestihli jste některou z lekcí v kurzu Vnitřní rovnováha III? Zde můžete získat týdenní přístup k videozáznamu cvičení a můžete si lekci zacvičit, kdykoliv se to hodí vám. Cena jedné lekce činí 150 Kč.

Vnitřní mír Síla středu Uvolnění strachu Uvolnění hněvu Uvolnění obav a smutku Detoxikace Od deprese k radosti Pro klidné srdce Podpora pro srdce Láska k sobě

Vnitřní rovnováha II - záznamy on-line lekcí

150 Kč / lekce

Nestihli jste některou z lekcí v kurzu Vnitřní rovnováha II? Zde můžete získat týdenní přístup k videozáznamu cvičení a můžete si lekci zacvičit, kdykoliv se to hodí vám. Cena jedné lekce činí 150 Kč.

Podpora pro ledviny Uvolnění bederní páteře Uvolnění hrudní páteře a ramen Uvolnění šíje a krční páteře Silné ledviny a nadledvinky Překonání únavy Odolnost vůči nemocem Rozproudění lymfy Podpora pro játra Tělesné a emoční vyčištění Klidná mysl

Webinář Jarní omlazení

VOLNĚ PŘÍSTUPNÉ

Jaro je kouzelným obdobím počátku nového cyklu života nejen v přírodě, ale i v našem životě. Videozáznam webináře z 18. února 2021 je volně přístupný.

Podpora imunity - Jóga pro ženy

750 Kč

Balíček zahrnuje tři kompletní videolekce jógy pro ženy, zaměřené na podporu zdraví a imunitního systému. Každá lekce obsahuje přípravné cvičení pro protažení a aktivaci těla, samostatnou sestavu, případně krátkou meditaci. Součástí balíčku je též bonusové video se sestavou top jógových cviků pro ženy.