Setkání s meditací

Pravidelná měsíční setkání, která věnujeme především meditacím z pokladnice jógy vědomí, na které nám v běžném životě nebo při lekcích jógy nezbývá dostatek času. Meditace mají významné pozitivní účinky na naše psychické i fyzické zdraví, transformují naše podvědomé negativní programy a umožňují nám prožívat šťastnější život.

Speciální lekce v délce 90 minut nabízejí setkávání se ke společné meditační praxi pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování své vlastní i kolektivní vibrační úrovně.

Na co se můžete těšit:

  • intenzivní prožitek meditací jógy vědomí
  • prohloubení účinků meditací díky energii skupiny
  • lehké cvičení jógy a meditaci (obvykle v délce 31 min)
  • hlubokou relaxaci umožňující integrovat účinky meditace
  • aktuálně volená témata

25.1.2019 – Začíná nová etapa

Období začátku roku je vždy příležitostí pro nové nastavení našeho života a naše nové vymezení. Je příležitostí pustit se starých modelů a nastavit si nové, lépe vyhovující.

Pro období letošního roku se naladíme půvabnou Ganpati krijou, která nás osvobozuje od našich připoutaností k minulosti, od negativního vlivu minulých událostí a karmických bloků na náš současný život, a umožňuje nám začít si tvořit pozitivní a šťastnou budoucnost.

Kdy: v pátek 25. 1. 2019 od 18.00–19.30 hod.
Kde: Akademie vědomí, Dřevná 2, Praha 2
Za kolik: 250 Kč jednotlivé vstupné/220 Kč z předplacené permanentky

Přihlášky přímo v Akademii vědomí na http://www.akademievedomi.cz/events/setkani-s-meditaci-sarka-5/ nebo mailem na studio@zklub.cz.