Meditační setkání

Pravidelná setkání, která věnujeme společné meditaci z pramenů jógy vědomí nebo slovanské jógy. Společná meditace má výrazně zesilující účinky pro naplnění našich individuálních i společných záměrů, pro zvyšování naší osobní i kolektivní vibrační úrovně.

Meditace mají významně pozitivní účinky na naše psychické i fyzické zdraví, transformují naše podvědomé negativní programy, podporují vnitřní rovnováhu a umožňují nám prožívat šťastnější život. Více o tom, jak meditace funguje, co se při ní děje a jak nám může prospět si můžete přečíst v našem článku Meditace a její účinky.

V rámci meditačních setkání se můžete těšit na:

  • intenzivní prožitek meditace
  • prohloubení účinků meditace díky energii skupiny
  • lehké protažení a meditaci
  • hlubokou relaxaci umožňující integrovat účinky meditace
  • aktuálně volená témata

24.6.2021 – V rytmu života

Vzhledem k situaci proběhne setkání on-line formou s využitím platformy Zoom. Odkaz najdete před akcí níže na této stránce. Na online meditaci není třeba se předem hlásit. Cena meditačního setkání je 150 Kč. Děkujeme za vaše platby na účet číslo 241464631/5500. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a datum meditace, kterou hradíte.

Koncem června slavíme letní slunovrat, který otevírá léto a je spojen s oslavami života, Slunce a přírody, které jsou na vrcholu svých sil. Svatojánské noci se připisuje magická moc, máme tudíž skvělou příležitost k osobnímu posunu. V tuto dobu se také celá naše bytost ladí na nadcházející období do podzimní rovnodennosti.

Meditace, která nás čeká, je nejvyšší oslavou života, otevírá nás fyzicky i psychicky přílivu nadšení, vášně a radosti ze života. Transformuje naši únavu a probouzí naši vnitřní radostnou přirozenost.

Kdy: ve čtvrtek 24.6.2021 v 19:00 hod.
Cena: 150 Kč
Odkaz na online lekci 24. 6.: https://zoom.us/j/93478122521?pwd=OEZyZmtRYzhoeHJIVk9XTTZuc0x1Zz09
Meeting ID: 934 7812 2521
Passcode: 790286